Aplikace Palmknihy pro e-výpůjčky

Palmknihy

V souvislosti s chybami v aplikaci pro e-výpůjčky se Palmknihy omlouvají za komplikace, které se objevily po jejím zveřejnění, a děkují za trpělivost a veškerou zpětnou vazbu, která jim pomohla k tomu, aby ji mohli IT dodavatelé průběžně opravovat. Bohužel garantovat 100% jistotu, že se v aplikaci již nikdy žádná chyba neobjeví, není možné.

Jak nainstalovat novou verzi?

Nová aktualizace má číslo 1.0.53 pro iOS a 1.0.55 pro Android. Získáte ji kliknutím na tlačítko “Aktualizovat” v Google Play či App Store při vyhledání aplikace Palmknihy. S největší pravděpodobností se Vám aktualizace stáhne sama, pokud to tak máte v nastavení zařízení povolené. Jakou verzi aplikace máte, zjistíte přímo v aplikaci: Nastavení > o aplikaci > verze aplikace.   
   
Veškeré informace o aplikaci (např. návody, informace o čtečkách a instalační soubor pro starší čtečky, atd.) naleznete na jednom místě: www.palmknihy.cz/aplikacePokud byste měli jakékoliv přání, dotazy či obavu, že se objevila v aplikaci chyba, neváhejte se obrátit na zákaznickou podporu Palmknihy : +420 731 159 973, podpora@palmknihy.cz .


Vytvořeno 20.12.2022 7:33:15 | přečteno 35x | Zbynek Duda
load