Duben v knihovně

Odpoledne s Andersenem

Hned na začátku měsíce si připomeneme světově proslulého pohádkáře H. Ch. Andersene, a to odpoledním veřejným čtením z jeho pohádek a poznávací trasou s úkoly pro mladší dětské čtenáře. S Lenkou Klimentovou si připomeneme téměř 30 let jabloneckého mincovnictví a s Kateřinou Havlovou pohovoříme o tom, které bylinky by v našich domácnostech neměly nikdy chybět. S Lukášem Noskem zavítáme do Skotska a s Martinem Gembecem se podíváme na Zemi z vesmíru. Na cestě za knihami do našich půjčoven vás doprovodí tvorba dětí z fotografického kroužku pro začátečníky při jabloneckém domě mládeže Vikýř. A nezapomeňte, že s námi můžete i soutěžit. V čem a jak se dozvíte na webu knihovny v oddíle soutěže. Na shledanou v knihovně!

Vytvořeno 1.4.2022 7:58:52 | přečteno 60x | Zbynek Duda