Hledáme knihovníka, knihovnici

Logo od 3 / 2015

Přáli jste si pracovat v knihovně, ba dokonce jste o tom často snili? Obklopeni spoustou vědomostí a poznatků, co vám rozšíří obzor vašeho světa. Obklopeni mnoha příběhy, které byste rádi prožili, nebo snad raději ne! Pak máte příležitost zkusit štěstí. Hledáme totiž knihovníka, knihovnici do výpůjčních služeb! Přečtěte si naši poptávku a dejte nám o sobě vědět. Vybereme-li si vás, domluvíme si termín setkání a seznámíme vás s každodenní realitou výpůjčních služeb :-) Na shledanou v knihovně!

---

Všem, kteří projevili zájem pracovat v naší organizaci, děkujeme. Stejně tak za uvedené bližší informace o dosavadní praxi zpracované ve strukturovaném životopise. Na uchazeče, které jsme na pracovní pozici nevybrali, se i nadále těšíme jako na naše čtenáře a uživatele knihovních služeb. Klidné dny budoucí a na shledanou v knihovně.

Vytvořeno 2.3.2022 8:12:24 | přečteno 127x | Zbynek Duda