Lednová pozvánka do knihovny

PF 2023

S Martinem Gembecem si shrneme to nejdůležitější z astronomie a kosmonautiky v uplynulém roce, s geografem Jaroslavem Lískou se vypravíme do Jižní Ameriky, o Češích v Chicagu pohovoříme s odborníkem na migrační politiku a cestovatelství s Jaroslavem Křížem a s Luborem Lacinou se vydáme na pěší putování z Jablonce až do Ostravy. Výstavu o 155leté historii staré radnice Příběh jednoho domu doplní nová výstava prací výtvarného oboru jablonecké ZUŠ pod názvem Okouzlení přírodou. Zahájíme také novou čtenářskou soutěž pro děti a mládež Fantastický deníček knihomola a otevřeme nový ročník vědomostní soutěže Znáte-víte-tušíte? věnovaný studovně a čítárně. Přejeme vám hodně štěstí, zdraví a radosti v novém roce a na shledanou v knihovně.

Bližší informace k pořadům nabízíme v programovém přehledu ikona souboruLeden 2023

Vytvořeno 2.1.2023 9:20:32 | přečteno 36x | Zbynek Duda