Knihovnická bašta, zapomenuté záložky a databáze

Perníčky k Týdnu knihoven 2007

K Týdnu knihoven 2007 jsme nepřipravili jen zajímavé besedy, minuty nad knihou, pasování čtenářů, autorská čtení, ale i další doprovodné akce.

Naši čtenáři mohli ochutnat knihovnicemi vlastnoručně upečené perníčky pro štěstí i pro radost, prohlédnout si malou výstavu zapomenutých věcí v knihách, jež ponejvíce sloužily jako záložky ( různé fotografie, pohlednice, jízdenky, doklady, hřebeny, klíčenky, pilníčky na nehty apod. ), děti si mohou ještě do konce týdne doplnit tajenky z předchozích kol luštitelské soutěže O zlatou makovici, aby dohnaly celoroční zpoždění, a zájemcům o elektronické databáze nabízíme možnost nahlédnout do infobanky ČTK a TamTam, popř. je zaškolíme, jak rychle vyhledat knihovní dokument v on-line katalogu.

Doprovodné akce k TK 2007

Sladké překvapení

Perníčky k Týdnu knihoven 2007

Co vše lze najít v knihách