O knihách a o knihovně

Posezení nad knihami

Oddělení pro děti a mládež pořádá pro děti z mateřských škol i pro žáky základních škol exkurze, ale také posezení nad knihami i povídání o knihovně.

Vybrat si lze z naší nabídky knihovnicko-informativních lekcí, např. Cestujeme pohádkou, Pověsti Jizerských hor, Historie knihoven, Naši ilustrátoři atd., nebo je možné téma dohodnout, např novinky v knihovním fondu, o nejčastěji půjčovaných knihách apod. Stačí navštívit dětské oddělení a propojit svou výuku s knihovnickým prostředím. A jako bonus vám promítneme v audiovizuálním sále vámi vybraný dokumentární film. Do knihovny zveme i středoškoláky, pro které lekce ze současné české literatury i o práci s on-line katalogem pořádá oddělení pro dospělé čtenáře. Takže brzy na shledanou v knihovně !!!

O knihách i knihovně

Posezení nad knihami