Pasování na čtenáře žáků třetích tříd ZŠ Liberecká, II

Pasování na čtenáře, II.

Ve středu 30. listopadu 2011 přišla do knihovny poslední parta třeťáků ze ZŠ Liberecká, aby si prošla slavnostním Pasováním na čtenáře.

Pasování probíhalo podle pravidel, které je stejné pro všechny žáky třetích tříd. Každé z dětí dostalo k přečtení a uhádnutí krátký úryvek z některé známé dětské knihy, našlo knihu mezi vystavenými a složilo přísahu dobrého čtenáře. Následně ho královna  pasovala na čtenáře dětského oddělení a získalo certifikát s půlroční registrací zdarma. Při hádání úryvku pomáhala dětem královnina pomocnice a celá třída.

Po zakončení akce měly děti možnost se po oddělení porozhlédnout. Knížkami i oddělením byly nadšeny a spousta z nich slíbila, že do knihovny určitě začnou chodit se svými rodiči. Moc se na to těšíme!

Pasování na čtenáře ze ZŠ Liberecká, II.

Pasování na čtenáře, II.

Vytvořeno 7.3.2012 16:21:44 | přečteno 1315x | Zbynek Duda