S tebou mě baví svět

Fotosoutěž 2015

S humorem, nadsázkou, ale i vážně se na 23 účastníků 7. ročníku amatérské fotografické soutěže vyrovnalo s letošním tématem: S tebou mě baví svět. Na 61 přihlášených prací hodnotili zástupci partnerů soutěže z fotoklubu Balvan a firmy FotoLaccer a 2. června 2015 za doprovodu alternativní hudby Země-Živly flétnistky Bohumily Nitschové oficiálně vyhlásili vítěze obou kategorií. Ty nejvydařenější snímky vám nabízíme k pobavení i potěšení jako výstavu na schodech městské knihovny ve staré radnici. Vítězům gratulujeme!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

Kategorie do 16 let

1. místo - Veronika Pavlíková - Navždy

2. místo - Kateřina Šťastná - Ve třech to lépe jede

3. místo - Kateřina Pilařová - Mí dva nejlepší kamarádi

Kategorie nad 16 let

1. místo - Miluška Halamová - S medvědem na konec světa

2. místo - Jaroslav Šilhán - Nejlepší přátelé

3. místo - Jana Vážná - Lesní hráči

* * *

Pravidla fotografické soutěže:

  • Pořadatelem soutěže je Městská knihovna Jablonec nad Nisou, p. o., dále jen pořadatel.
  • Soutěž není omezena věkovou hranicí, soutěžící budou rozděleni do dvou věkových kategorií: do 16 let a nad 16 let.
  • Soutěž probíhá od 1. 3. 2015 do 15. 5. 2015 včetně. Na příspěvky doručené po tomto termínu nebude brán zřetel.
  • Snímky nominované do soutěže musí být aktuální, ne starší něž rok. Snímky společně s kontaktními údaji (jméno a příjmení, bydliště, datum narození, e-mail, případně telefon) a názvy snímků dodávejte pouze v elektronické podobě ve formátu JPG, nejjednodušeji e-mailem na adresu soutez@knihovna.mestojablonec.cz, při větším objemu dat (nad 5 MB) přes službu uschovna.cz (e-mail příjemce soutez@knihovna.mestojablonec.cz) nebo osobně na CD, DVD či USB zařízení. Minimální požadovaná velikost fotografií je 1600 × 1200 pixelů, platí zásada „čím větší, tím lepší“.
  • Soutěžící může nominovat pouze práce vyhovující tématu „S TEBOU MĚ BAVÍ SVĚT“. Maximální počet snímků přihlášených jedním soutěžícím jsou tři. Ukáže-li se, že se soutěžící přihlásil pod více identitami, bude ze soutěže bez náhrady vyloučen.
  • Soutěžící poskytuje pořadateli nevýhradní licenci k užití fotografií k propagaci pořadatele soutěže a soutěže samé, a to i po jejím skončení. Soutěžící souhlasí s publikováním zaslaných fotografií v tiskové a nebo v elektronické podobě v rámci soutěže i po jejím ukončení bez nároků na honorář.
  • Soutěžící uděluje pořadateli souhlas se zpracováním zaslaných osobních údajů pro účely organizace soutěže v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
  • Soutěžící prohlašuje, že je autorem přihlášených fotografií. Dále soutěžící prohlašuje, že má udělen souhlas s užitím fotografií od osob, které jsou případně zachyceny na fotografiích.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo změnit podmínky této soutěže, nebo ji zcela zrušit. Na výhru v soutěži není právní nárok. Pořadatel může rozhodnout o případném vyřazení soutěžícího ze soutěže, především jedná-li se o fotografie pohoršující, neetické či jinak odporující dobrým mravům nebo pravidlům soutěže.
  • Zasláním snímků soutěžící souhlasí s pravidly fotografické soutěže.


Fotosoutěž 2015 banner


S tebou mě baví svět

Veronika Pavlíková: Navždy

Veronika Pavlíková: Navždy

 
Kateřina Šťastná: Ve třech to lépe jede

Kateřina Šťastná: Ve třech to lépe jede

 
Kateřina Pilařová: Mí dva nejlepší kamarádi

Kateřina Pilařová: Mí dva nejlepší kamarádi

 
Miluška Halamová: S medvědem na konec světa

Miluška Halamová: S medvědem na konec světa

 
Jaroslav Šilhán: Nejlepší přátelé

Jaroslav Šilhán: Nejlepší přátelé

 
Jana Vážná: Lesní hráči

Jana Vážná: Lesní hráči

 
 
Vytvořeno 2.6.2015 17:28:42 | přečteno 1662x | Zbynek Duda
load