Pohádky pro Dášenku aneb Už jsem čtenář

Pohádky pro Dášenku

Knížky pro prvňáčky z nakladatelství Triton mají už své čtenáře. Publikaci Magdaleny Wagnerové v ilustraci Pavla Sivka Od A do Zet si 2. června 2014 odnesli žáci prvních tříd ze ZŠ Mozartova.

Tuto neprodejnou publikaci, vydanou za laskavého přispění nakladatelství Triton, JaS, ale také SKIP, Skanska, Čtení pomáhá, získali spolu s jabloneckým pexesem a lízátky už za tři setkání s knihovnou: za účast na čtení příběhů Rošťáka Bertíka, za splnění knihovnických úkolů v třídění fondu, za vyřešení literárních hádanek, za složení čtenářského slibu a pasování na čtenáře, ale také za exkurzi v hlavní budově knihovny ve staré radnici, kde také zhlédli představení Pohádky pro Dášenku v podání divadla Rolnička.

Pohádky pro Dášenku

Vytvořeno 2.6.2014 12:03:45 | přečteno 707x | Zbynek Duda