O zlatou makovici 2021

O zlatou makovici

15. ročník křížovkářské soutěže pro mládež byl letos zaměřen na hudební nástroje. Ve čtvrtek 16. prosince 2021 jsme ze všech úspěšných řešitelů jednotlivých kol vylosovali šest vítězů. Ceny, pořízené za podpory kanceláře primátora města, si však s ohledem na pandemickou situaci nepřevezmou na plánovaném setkání v sále knihovny, ale mohou si je vyzvednout v otevírací době oddělení pro děti a mládež. Za účast všem soutěžícím děkujeme a přejeme jim pohodové Vánoce štědré na spoustu zážitků.

Výherci:

Z úspěšných luštitelů bylo vylosováno šest vítězů, kteří od nás obdrželi ceny v podobě knižních publikací. Stali se jimi:
Anna Hořejšová, Viola Janatová, Anežka Randáková, Karel Slavík, Eliška Šenkýřová a Anna Zahrádková.

Podmínky soutěže:

1. Vezmeš si každý měsíc z pultu u knihovnic křížovku na příslušný měsíc (lze také vzít a vyluštit křížovku za jeden měsíc zpětně, více měsíců zpětně nelze zájemci – luštiteli již vytisknout) anebo aktuální měsíc najdeš také k vytištění na webových stránkách naší knihovny.

2. Kompletně vyluštěnou křížovku doneseš ke knihovnicím, které ji zkontrolují a zařadí do složky s příslušným měsícem. Lze ji také poslat e-mailem, poštou nebo předat přes bibliobox.

3. Nezapomeň, že správně musí být vyplněna v křížovce nejen tajenka, ale i jednotlivé odpovědi (pokud fakt, ale fakt nebudeš vědět, rády napovíme či poradíme).

Jeden měsíc = jedna křížovka

Vytvořeno 5.1.2021 11:27:19 - aktualizováno 16.12.2021 8:20:08 | přečteno 239x | Zbynek Duda