Zlatá makovice 2017

O zlatou makovici

Křížovkářská soutěž pro mladší čtenáře byla v roce 2017 zaměřena na literární postavy. Pravidla hry 11. ročníku zůstala stejná: stačilo vyluštit křížovku z každého měsíce a odevzdat ji na oddělení pro děti a mládež v hlavní budově knihovny ve staré radnici. Velké losování vítězů ze všech úspěšných řešitelů všech kol proběhlo 14. prosince 2017 v audiovizuálním sále knihovny. Ceny pro výherce jsme pořídili za finančního přispění kanceláře primátora města.

Do soutěže se zapojilo 69 dětí, všemi koly úspěšně prošlo 15 dětí. Z nich jsme vylosovali držitele Zlaté makovice:

TOMÁŠ BEZANYI, ELIŠKA FRÝDOVÁ, JAKUB PEČENKA, MICHAL VAJSKEBR, LUCIE ŽILKOVÁ

Výhercům gratulujeme a těšíme se na jejich účast v příštím ročníku, který bude tematicky zaměřen na turistické cíle.

Zlatá makovice 2017

Z vyhlášení vítězů

Vytvořeno 1.1.2017 8:27:48 - aktualizováno 15.12.2017 9:41:07 | přečteno 459x | Zbynek Duda