Chci prostě zapomenout

Kerda

Knihu Chci prostě zapomenout, která v mnoha ohledech navazuje na prvotinu Právo rozhodnout (vyšla roku 2006), nám v úterý 18. dubna 2023 představil její autor Pavel Kerda. Společně s Dr. Evou Koudelkovou, nakladatelkou, spisovatelkou a vysokoškolskou pedagožkou, nás seznámili se zajímavou detektivní zápletkou, která se v příběhu objevuje, a zcela zaplněnému sálu přečetli vybrané ukázky.


Kniha, kterou je možné při troše nadsázky označit jako román s tajemstvím, obsahuje několik zdánlivě nesourodých literárních žánrů. Osudy dvou aktérů se protnou jednoho krásného letního dne na jablonecké přehradě a toto setkání se pro oba brzy ukáže jako osudové. A to nejen proto, že jeden před druhým začne otevírat staré rány, které by přitom oba nejraději vytěsnili z paměti. Do jejich rodícího se vztahu začnou navíc vstupovat události nové, stejně fatální. Jenže ty se hrdinům pro svůj kriminální přesah brzy vymknou z ruky.

Po skončení besedy byla knížka zájemcům nabídnuta k prodeji. Naše knihovna pak moc děkuje panu autorovi za dva exempláře, které si už brzy budou moci naši čtenáři vypůjčit.


Kerda Pavel

Kerda podpis

Kerda podpis

 
Kerda (3)

Kerda (3)

 
Kerda (16)

Kerda (16)

 
Kerda (19)

Kerda (19)

 
Kerda (8)

Kerda (8)

 
Kerda (17)

Kerda (17)

 
Kerda (6)

Kerda (6)

 
Kerda

Kerda

 
Kerda (2)

Kerda (2)

 
Kerda (7)

Kerda (7)

 
Kerda (23)

Kerda (23)

 
Kerda (12)

Kerda (12)

 
Kerda

Kerda

 
Kerda

Kerda

 
 
Vytvořeno 19.4.2023 9:25:16 | přečteno 199x | NoskovaJitka
load