Březen - měsíc čtenářů aneb Sladký život s knihovnou

Sladký život s knihovnou

Zpříjemnit si život v době všech možných krizí časem stráveným v knihovně je dobrý nápad, a proto Vás v rámci kampaně měsíce knihy a čtenářů zveme vedle našich pravidelných pořadů na autorské čtení s Jiřím Dědečkem nebo na vzpomínání herce Stanislava Zindulky či povídání s Janou Novou o knihách z produkce jabloneckého muzea skla a bižuterie ( více náš přehled pořadů ).

Vyhlásíme a oceníme 20.března naše nejstarší aktivní čtenáře, každé pondělí nabídneme návštěvníkům čaj nebo kávu v čítárně zdarma, poskytneme Vám v multimediálním oddělení informace k audioknihám, každou středu a pátek Vás naučíme na vyžádání pracovat se čtenářským kontem a katalogem Clavius, popř. co a jak najít na našem internetovém portálu, každý čtvrtek si v oddělení pro dospělé vylosujete malé překvapení a během celého března můžete luštit záludný kvíz o roční registrační poplatek zdarma. Vylosování tří výherců proběhne v pondělí 2.dubna. Na děti se již těší Jiří Macoun, autor knížky Bratři bagři, ale také Jindřiška Kratschmarová s autorským čtením pro předškoláky. Nebude chybět ani tradiční zábavný večer pro děti Noc s Andersenem. Na schodech městské knihovny otevřeme novou výstavu fotografií Věry Kopecké na přírodní motivy.

Vytvořeno 29.2.2012 8:55:15 | přečteno 1051x | Zbynek Duda