Aktuality

Obrázek aktuality
01.02.2006

Setkání s knihou Pramily Balasundaram

Sekce Downův syndrom/SPMP ČR uspořádala v audiovizuálním sále městské knihovny již 8. ročník komponovaného pořadu pro veřejnost. Kromě přednesu ukázek české verze knihy byla pro účastníky pořadu otevřena i výtvarná dílna.

Více informací
Obrázek aktuality
20.01.2006

Spolupráce s organizací UNICEF

Městská knihovna v Jablonci nad Nisou spolupracuje se světovou organizací UNICEF, která se specializuje na pomoc strádajícím dětem celého světa, zejména dětem v oblastech postižených válkou a přírodní katastrofou. UNICEF sehrává klíčovou roli v programu GAVI, jehož cílem je očkovat každé dítě proti šesti hlavním smrtelným chorobám: spalničkám, záškrtu, černému kašli, tetanu, tuberkulóze a dětské obrně. Na podporu tohoto programu byl vyhlášen projekt Adoptuj panenku a zachráníš dítě, do kterého se může zapojit každý, a to tím, že panenku buď vyrobí nebo zakoupí. Pomoc naší knihovny spočívá v tom, že se stala sběrným i prodejním místem těchto panenek. Bližší informace v naší knihovně nebo na adrese unicef@unicef.cz .

Více informací
Obrázek aktuality
10.01.2006

Časopisy 2004

V těchto dnech jsme zahájili výprodej časopisů. Celý ročník 2004 za cenu jednoho čísla. A nezapomeňte, že během celého roku můžete využít nabídky nákupu vyřazených knih za nízkou cenu. Více v oddělení studovny a čítárny.

Více informací
Obrázek aktuality
09.01.2006

Nová poslechová místa

Multimediální oddělení nabízí další poslechová místa. Díky novým CD-přehrávačům nejste závislí na centrální obsluze. Stačí si jen vybrat CD a zbytek je už na Vás!

Více informací
Obrázek aktuality
06.01.2006

Nové posezení

Nové posezení v audiovizuálním sále. Vyzkoušejte ho i Vy při nejbližší příležitosti. Stačí si vybrat z naší nabídky akcí. Těšíme se na Vás!

Více informací
Obrázek aktuality
02.01.2006

Inzerce a reklama

Jablonečtí podnikatelé a obchodníci, využijte nových internetových stránek k propagaci vašich výrobků a služeb. Městská knihovna má přes 4000 registrovaných čtenářů a 80 000 návštěvníků za rok. To nejsou zanedbatelná čísla. Více na tel. 484 849 748, 484 849 747 nebo na design@as4u.cz

Více informací
Obrázek aktuality
02.01.2006

Ptejte se knihovny

K projektu Národní knihovny se přidala i Městská knihovna v Jablonci nad Nisou. Na vaše stručné konkrétní otázky odpoví do 48 hodin seznamem knih a časopisů, ve kterých můžete nalézt odpověď. Jedná se o službu faktografickou a bibliografickou. Více na www.ptejteseknihovny.cz nebo použijte náš odkaz Ptejte se knihovny, umístěný na našich stránkách.

Více informací
Obrázek aktuality
02.01.2006

Multimediální oddělení i dopoledne

Už od 9.00 hodin můžete brouzdat na internetu, vyřídit elektronickou poštu nebo si zkrátit čas čekání na autobus či obchodního partnera poslechem vybraného CD/LP. Multimediální oddělení rozšířilo otevírací dobu pro veřejnost.

Více informací
Obrázek aktuality
02.01.2006

Nové internetové stránky

Městská knihovna v Jablonci nad Nisou spustila nové internetové stránky. Změnila strukturu nabídky a zavedla další nové elektronické služby, např. návštěvní knihu, tipy na nové knihy, zasílání aktualit na e-mailovou adresu čtenářů, odkazy na další knihovny a instituce. Čtenářské konto je nyní přístupné z jakékoliv části webu. Nadále funguje služba on-line katalog a elektronická rezervace knih.

Více informací
novější1 [...] 20 [...] 40 [...] 60 [...] 80 [...] 87 88 89 90
load