Znak knihovny

Články

Бібліотечні послуги

Шановні громадяни України, бібліотека в Яблуньці-на-Нісі вітає Вас і пропонує свої послуги та можливості: вільний вхід, WiFi, комп'ютер з доступом в Інтернет, безкоштовна реєстрація в бібліотеці.

Zobrazit více

100 let Jablonce ve filmu

Filmař Martin Wenzel nám 17. května 2022 představil život našeho města v pěti dílech, a to od roku 1918 až do roku 2019.  Na filmovém plátně sledovali diváci zajímavé okamžiky z historie města jako na př. stavbu radnice, příchod nacistů, nástup komunistů, okupaci v šedesátém osmém, bourání Mšena a ...

Zobrazit více

Nebylo jim souzeno žít

Nakladatelka Helena Rezková spolu s Pavlínou Špatenkovou nám 10. května 2022 přiblížily osudy popravených a umučených sokolů ze severovýchodních Čech. Autorky vydáním knihy o sokolském odboji chtěly splatit dluh mnoha hrdinům, aby se ani po více než 70 letech na ně nezapomnělo.

Zobrazit více

Tajemné setkání s knihou

Gratulujeme vítězům našeho tajemného setkání s knihou, které probíhalo od března do konce dubna. Staly se jimi čtenářky Eva Burdová, Marie Lhotová a Klára Červená. Ceny jsou pro ně připraveny na oddělení pro dospělé čtenáře. Ostatním odvážlivcům děkujeme za účast a věříme, že si výpůjčkou neznámé knihy zpestřili alespoň své ...

Zobrazit více

Skotsko

Skotsko – osobitá a drsná země s dramatickou historií, magickou krajinou, země ostrovů a jezer, dechberoucích horských vrcholů a údolí, domov legendárních hrdinů a horalů, ale také země, která dala světu vodu života – whisky. Tak nám 26. dubna 2022 přiblížil Skotsko cestovatel Lukáš Nosek. 

Zobrazit více
Kontakty Facebook Ankety a kvízy Zasílání info
Anketa

Anketa

Znáte anketu Knihy roku Libereckého kraje?
Všechny ankety a kvízy
Znak knihovny

Naše tipy

Zobrazit více
load