Znak knihovny

Články

Registrace jako dárek pod stromeček

Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem na roční nebo půlroční registraci v knihovně! Cena poukazu je stejná jako cena registrace. Vybrat a koupit ho lze jak na oddělení pro dospělé, tak pro děti a mládež. Přejeme vám prima Vánoce!

Zobrazit více

Knižní adventní kalendář

Jak si co nejvíc zpříjemnit čekání na Ježíška? Přece knihami! Představte si, jakou radost můžete mít, když každý den objevíte v adventním kalendáři místo čokolády tip na jednu zajímavou knížku. Přesně to na vás čeká v našem adventním kalendáři. Navíc kniha bude mít v názvu právě to číslo, které se ten den ...

Zobrazit více

Děti dětem na Vánoce

Daruj svoji knížku dětem z azylového domu Naděje. Zabal ji, můžeš připojit i věnování. Vykouzlíš tak úsměv na jejich tváři. Knihu přines na naše oddělení pro mládež do úterý 20. prosince. Ježíšek se už postará, aby se dostala k dětem včas. 

Zobrazit více

Vánoční ozdoba

Náš vánoční stromeček na oddělení pro děti je bez ozdob smutný. Pomozte nám ho vyzdobit! Vyhlašujeme proto Soutěž o nejkrásnější vánoční ozdobu. Tvořit můžete doma nebo u nás na vánoční dílničce, která potrvá od 29. listopadu do 23. prosince. Těšíme se na vaše nápady! 

Zobrazit více

Chile aneb Nikdy není pozdě

Jiří Kafka začal cestovat až po padesátce a bez pomoci cestovních kanceláří. Bez znalosti cizích jazyků už navštívil na 40 zemí. V úterý 22. listopadu 2022 nás vzal s sebou na výpravu do Chile. Navštívili jsem s ním Santiago de Chile, nejbarevnější město Valparaiso, pláže u Viňa del Mar, lachtany ...

Zobrazit více
Kontakty Facebook Ankety a kvízy Zasílání info
Anketa

Anketa

V posledním měsíci roku si dopřejete:
 
67% (2)
Všechny ankety a kvízy
Znak knihovny

Naše tipy

Zobrazit více
load